Login       Sunday, May 20, 2012      Search  
Info fra Diakonen
Minimize
Samlivskurs - to på samme kurs

 Samlivsgrupper - To på samme kurs.

-gir slitestyrke til samlivet!
  Read More...

Samtalegrupper etter samlivsbrot

 Samtalegrupper etter samlivsbrot 

 "Sorga det ikkje blir sendt blomster til,” blir det ofte sagt om skilsmisse.
Etter eit samlivsbrot sit mange igjen med ei usynleg sorg. Da kan det vere godt og nyttig å kome saman med andre som har opplevd den same situasjonen.
 
  Read More...

Støttegrupper for mennesker i sorg

 Støttegrupper for mennesker i sorg.

 
Sorg er en sunn og naturlig reaksjon i møte med døden på nært hold. Vi sørger når mennesker som har betydd mye for oss, går bort. Men selv om sorg ikke er en sykdom, så kan den likevel være svært vond og vanskelig å leve med. Den tomme plassen, savnet, minnene som strømmer på, ensomheten, gråten som bare kommer, trøttheten og mangelen på livsglede for å nevne noe av alt det som finnes der i sorgens landskap.
  Read More...

Torsdagstreffen

Torsdagstreffen

Dette er en klubb som er spesielt tilrettelagt for mennesker med utviklingshemming. De fleste som kommer, er fra Klepp kommune, men vi har også noen som er fra Bryne og Sandnes.
  Read More...

Pilgrimsvandringar i Jæren Prosti

Langs den gamle Kongevegen i Hå

  Read More...

    Forbønn Nabobønn Husfellesskap Nyinflytta Informasjon frå diakonen
Powered by LabOra - Agrando AS    Privacy Statement   
Downloaded from DNNSkins.com